
Idag blir intranätet eller extranätet mer och mer navet i det dagliga arbetet. Det är härifrån vi vill komma åt våra dokument och nödvändiga mallar – dokument som ofta laddas upp eller ligger utspridda på olika platser. För många kan det kännas stort och komplext att införa ett dokumenthanteringssystem. Ofta får man höra att Episerver inte är något bra verktyg för att hantera dokument.
Anmäl dig till vårt webbinar och upptäck hur Episerver faktiskt kan hantera dokument på ett smidigt sätt. Vi berättar även om hur vi har implementerat ett dokumenthanteringssystem för en av våra kunder.
Detta webbinar vänder sig till dig som har Episerver eller är nyfiken på Episerver och har behov av att hantera dokument utan att behöva ha ett stort dyrt dokumenthanteringssystem.
Mimmi Pareigis
Säljare | Digitala tjänster, webb
och kommunikation
Björn Widorson
Senior lösningsarkitekt &
teknisk projektledare